KONST / Litografier / Grafiskt blad 14298014
nr 1429 8014
Håkan Lindskog
(f. 1945), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Tall". Signerad, numrerad 9 /50. Bildmått: 36x54cm, oramat löst blad
Håkan Lindskog, svensk bildkonstnär född 1945.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 1 november 2021
kl 18:43:26
100 kr
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
Halvkristall